Konferenču un pasākumu komanda

Michael Jacobi
Ģenerāldirektors
Radisson Blu Hotel Latvija
Tel.: +371 6777 2277
michael.jacobi@radissonblu.com

 

 

Andis Kielbickis
Pārdošanas direktors
Tel.: +371 6777 2307
andis.kielbickis@radissonblu.com

Jānis Priede
Konferenču un grupu pārdošanas direktors
Tel.: +371 6777 2303
janis.priede@radissonblu.com

 

Edgars Dišlers
Konferenču un pasākumu pārdošanas vadītājs
Tel.: +371 6777 2256
edgars.dislers@radissonblu.com

 

Laura Davidova
Vecākā konferenču un pasākumu koordinatore
Tel.: +371 6777 2236
laura.davidova@radissonblu.com

 

Zinta Krasina
Konferenču un pasākumu koordinatore
Tel.: +371 6777 2219
Zinta.Krasina@radissonblu.com

Kristīne Vintere
Konferenču un pasākumu koordinatore
Tel.: +371 6777 2219
Kristine.Vintere@radissonblu.com

Paula Vingre
Konferenču un pasākumu rezervāciju aģente
Tel.: +371 6777 2335
Paula.Vingre@radissonblu.com
Nadia Ignase
Konferenču un pasākumu rezervāciju aģente
Tel.: +371 6777 2309
Nadia.Ignase@radissonblu.com

Ieva Liepiņa
Konferenču un pasākumu rezervāciju aģente
Tel.: +371 6777 2359
Ieva.Liepina@radissonblu.com

 

 

Ričards Stūris
Konferenču un pasākumu centra
vadītājs
Tel.: +371 6777 2339
ricards.sturis@radissonblu.com

Juris Āboltiņš
Konferenču un pasākumu centra
Tehniskais speciālists
Tel.: +371 6777 2337
juris.aboltins@radissonblu.com

Margarita Kozlovska
Konferenču un pasākumu centra pārzine
Tel.: +371 6777 2341
margarita.kozlovska@radissonblu.com

Ojārs Kleins
Konferenču un pasākumu centra pārzinis
Tel.: +371 6777 2344
ojars.kleins@radissonblu.com

Danuta Bareika
Konferenču un pasākumu centra pārzine
Tel.: +371 6777 2238
danuta.bareika@radissonblu.com
Kaspars Škinčs
Konferenču un pasākumu centra pārzinis
Tel.: +371 6777 2343
kaspars.skincs@radissonblu.com
Jolanta Cimoška
Konferenču un pasākumu centra koordinatore
Tel.: +371 6777 2369
jolanta.cimoska@radissonblu.com
Gatis Krīgers
Konferenču un pasākumu centra pārzinis
Tel.: +371 6777 2338
gatis.krigers@radissonblu.com